Apmaksa

Servisa pakalpojumi

  1. Skaidrā naudā pēc pakalpojuma sniegšanas izvēlētajā Riepu Speciālists servisā.
  2. Ar bankas karti pēc pakalpojuma sniegšanas izvēlētajā Riepu Speciālists servisā, ja tajā ir nodrošināta iespēja norēķināties ar bankas karti.

Preces

 1. Internetā: caur internetbanku, paysera.lv sistēmā vai ar bankas karti pasūtījuma iesniegšanas laikā.
  1. Apmaksu paysera.lv sistemā var veikt, ja pircējam ir atvērts konts bankā un ir noslēgts internetbankas pakalpojumu līgums.
  2. Internetbankas pieslēgšanās dati tiek izmantoti tikai, lai pieslēgtos pie bankas mājaslapas, un atgriežoties interneta veikalā riepuspecialists.lv tie netiek nodoti tālākai izmantošanai. Atbildība par datu drošību šajā gadījumā tiek attiecīgajai bankai, tā kā visas naudas operācijas notiek bankas internetbankas sistēmā.
  3. Pasūtījuma izpilde tiks sākta uzreiz pēc tam, kad no paysera.lv saņemsim paziņojumu par apmaksas veikšanu.
 2. Skaidrā naudā preces izņemšanas laikā izvēlētajā  Riepu Speciālists servisā vai veikalā. Izvēloties šo apmaksas veidu, norēķināšanas nenotiek pasūtījuma laikā, bet gan izņemot preces izvēlētajā Riepu Speciālists servisā vai veikalā. 
 3. Ar bankas karti preces izņemšanas laikā izvēlētajā servisā vai veikalā, ja tajā ir nodrošināta tāda iespēja. Izvēloties šo apmaksas veidu, norēķināšanas nenotiek pasūtījuma laikā, bet gan izņemot preces pasūtījuma laikā izvēlētajā Riepu Speciālists servisā vai veikalā.
 4. Pircējs, apstiprinot Noteikumus, piekrīt, ka preču iegādes dokumentus – PVN faktūrrēķinus, kas reizē ir arī preču garantijas taloni, saņems, izņemot preces Riepu Speciālists servisā vai veikalā.