• vasarines
GOODYEAR EFFICIENTGRIP

GOODYEAR EFFICIENTGRIP

205/55 R16 91 W RUN-FLAT
Noliktavā: vairak par 4
Bāzes izmērs: 205 / 55 R16
Ātruma koeficients W = max 270 km/h
Kravnesības indekss 91 = max 615 kg
Piegādes noteikumi 10 d. d.
Sezona Vasaras
Run Flat
Efektivitātes klase
  • C
  • B
  • 66 dB
Vairāk
Bezmaksas piegāde 10 darba dienu laikā

pēc Jūsu izvēles autoservisā vai tirdzniecības centrā

* Obligātie Lauki

109,10 €
- +
Atsauksmes
Jau izmēģinājāt šīs riepas? Lūdzam atstāt atsauksmi un novērtēt to kvalitāti
Rādīt
paslēpt

Preces nosaukums: GOODYEAR EFFICIENTGRIP

  1 zvaigzne 1 žv. 2 zvaigznes 2 žv. 3 zvaigznes 3 žv. 4 zvaigznes 4 žv. 5 zvaigznes 5 žv.
Cena
Kvalitāte
Ieteiktu citiem
Par ražotāju

Uzņēmums „Goodyear Tire & Rubber” darbību sāka 1898. gadā, kad Frenks Seiberlings (Frank Seiberling) par naudu, kuru aizņēmās no svaiņa, iegādājās pirmo iekārtu. Gumiju un kokvilnu no pasaules otras malas nācās transportēt uz valsti bez pieejas jūrai un ar vāji attīstītu dzelzceļa transportu. F. Seiberlings savu uzņēmumu nosauca par godu drosmīgajam pionierim Čārlzam Gudjēram (Charles Goodyear), kurš bija atklājis vulkanizāciju. Viņš radīja arī savdabīgo preču zīmi – spārnoto pēdu, kura simboliski saistās ar uzņēmuma vēsturi.

Šodien „Goodyear” ir pasaulē lielākais riepu ražošanas uzņēmums, kas darbojas sešos kontinentos un ik gadu pārdod produkciju par 15 miljardiem ASV dolāru. Papildus „Goodyear” zīmola riepām uzņēmums ražo vairākus citus labi zināmus riepu veidus: „Dunlop”, „Kelly”, „Fulda”, „Lee”, „Sava” un „Debica”. Citas uzņēmuma nodaļas ražo gumijas un polimēru izstrādājumus daudziem automobiļu un rūpniecības tirgiem.

Inovācijas – pastāvīga jaunu, radošu ideju, produktu un materiālu plūsma – vienmēr ir bijušas „Goodyear” darbības kodols. Nozīmīgākie „Goodyear” zinātnieku un tehniķu izgudrojumi tiek izmantoti ne tikai riepu un automobiļu ražošanā, bet arī izgatavojot mākslīgās sirdis un locītavas, saistvielas mākslīgo kūdru rotaļlaukumos un pārtikas iepakojumos.