25.10.2016

Jauns riepu zīmols, kas rada jaunu vērtību

Zīmolam Laufenn ir jānodrošina patērētāju visaugstāko apmierinātības līmeni, piedāvājot produktu līniju, kas paredzēti cilvēkiem ar dažādām vajadzībām un mainīgām prasībām. Riepas Laufenn ir radītas speciāli Eiropas tirgum. Tās tiks ražotas modernā ražošanas uzņēmumā Ungārijā. Eiropā pārdošanā tās parādījās 2016. gada pavasarī.


Neu-Isenburg, Vācija, 2015. gada 15. septembrī – Kompānija Hankook, premium klases riepu ražotājs, informēja par jauna zīmola izveidošanu, kura nosaukums ir Laufenn, šis zīmols piedāvās produktus, kas paredzēti Eiropas tirgum. Šī informācija tika paziņota kompānijas preses konferences laikā 66. Starptautiskās Starptautiskās autoindustrijas izstādes ietvaros (IAA), kas norisinājās Frankfurtē pie Mainas, Vācijā. Tāpat tika piedāvāta Laufenn zīmola produktu līnija un zīmola stratēģija. Tā pasvītro kompānijas Hankook Tire piesaisti klientu dažādo vajadzību apmierināšanai.

Laufenn piedāvā plašu augstas kvalitātes riepu diapazonu, kas pierādīs sevi jebkuros apstākļos. Tās ir paredzētas cilvēkiem, kuri prot novērtēt vērtības, kvalitāti un stilu. Jauns zīmols simboliskā un konkrētā veidā izcels kompānijas Hankook vīziju, kura paplašina savu darbību globālajā autotransporta tirgū.

Laufenn produktu piedāvājums radīts speciāli, domājot par Eiropas tirgus vajadzībām. To izstrādē būtisku lomu nospēlēja kompānijas Hankook Eiropas Tehniskais Centrs (ETC), kas atrodas Hanoverā, Vācijā. Laufenn zīmola riepas tiks izgatavotas augstu tehnoloģiju uzņēmumā Ungārijā. Tas ir viens no modernākajiem šāda veida uzņēmumiem pasaulē. Tas specializējas augstas klases Hankook zīmola riepu ražošanā SUV tipa vieglajām automašīnām, kā arī vieglajām kravas automašīnām Eiropas tirgū. Laufenn produkti pārdošanā parādījsies visā Eiropā 2016. gada pavasarī.

Laufenn riepas sniegs jaunu kvalitāti Eiropas tirgū”, saka Ho-Youl Pae, Hankook Tire direktors Eiropā. „Zīmols attīstīsies līdzsvarotā veidā, bet mūsu stratēģiskie pūliņi koncentrēsies uz Eiropas klientu dažādo vajadzību realizēšanas. Mēs plānojam turpināt veikt ieguldījumus, panākot, ka Laufenn kļūs par būtisku spēlmani, kas nodrošinās klientiem praktiskas vērtības, kas tiem ir ļoti nepieciešamas”.

Zīmols Laufenn ir paredzēts zinošiem un taupīgiem patērētājiem. Tajā iekļauti izvēlēti, augstas kvalitātes produkti, kas atbildīs klientiem ar dažādām vajadzībām, pateicoties pastāvīgai to parametru uzlabošanai un pilnveidošanai. Sākotnēji Laufenn piedāvājumā būs piecas produktu līnijas: S FIT EQ (vasaras riepas vieglajām automašīnām ar  augstu veiktspēju, izmērs no 15 līdz 19 collām), G FIT EQ (vasaras riepas vieglajām automašīnām no tūrisma segmenta, izmērs no 13 līdz 17 collām), X FIT VAN (vasaras riepas SUV/piegādes tipa automašīnām, izmērs no 14 līdz 16 collām), un i FIT (ziemas riepas bez radzēm vieglajām automašīnām Centrālās un Rietumu Eiropas tirgum, izmērs no 13 līdz 18 collām), tāpat arī i FIT ICE (ziemas riepas ar radzēm SUV tipa vieglajām automašīnām Skandināvijas/Baltijas/Krievijas tirgum, izmērs no 13 līdz 18 collām).


Informācija par zīmolu Laufenn

Laufenn ir jauns zīmols, kas parādījās Eiropas tirgū 2015. gadā. Tā produkti nodrošina klientiem vienkāršību, vienlaikus garantējot optimālus parametrus un brauciena iespaidus. Zīmols Laufenn liek uzsvaru uz riepu galvenajām vērtībām un funkcionalitāti. Piedāvājumā iekļauts pilns spektrs praktisku produktu, kas paredzēti cilvēkiem ar dažādām vajadzībām, tai skaitā radiālās riepas ar augstu veiktspēju, kas paredzētas SUV tipa vieglajām automašīnām, vieglajām kravas automašīnām, braukšanai ziemas un vasaras apstākļos. Laufenn ir jauns Hankook Tire firmas zīmols. Pateicoties tam var nodrošināt uzticamu kvalitāti un servisu, sākot no pētniecības-attīstības darbiem un ražošanas, līdz pat klienta apkalpošanas augstai kvalitātei, kurā iekļauta arī kompleksa garantija, kas atbilst kompānijas Hankook Tire politikai.

Vairāk informāciju par Laufenn zīmolu var iegūt interneta vietnē www.laufenn.com.