17.03.2016

Pēdējais modelis Ventus riepu klāstā jau nonāca pārdošanā

Pašas jaunākās premium klases komforta HankookVentusPrime(vai Hankook K125) riepas, paredzētas Eiropas tirgum, nesen nonāca pārdošanā. Pēdējais modelis Ventus riepu klāstā vieglajām automašīnām tika izstrādāts optimālam līdzsvaram starp braukšanas kvalitāti, drošību, komfortu un ekoloģiskām īpašībām.

VentusPrime3 atbildīs vidēja izmēra automobiļu un premium klases sedana vadītāju prasībām.

Noi-Izenburgā, Vācijā, 2016.g. 3.martā – premium klases riepu ražotājs, kompānija Hankook prezentē jaunās VentusPrime3 riepas Eiropas tirgum. Izstrādātas, ideāla līdzsvara sasniegšanai starp braukšanas kvalitāti, komfortu, drošību, kas būtu draudzīgas apkārtējai videi, riepas VentusPrime3 kļūs par jaunu flagmani veiksmīgajā komfortablo premium klases Ventus riepu līnijā. Tiek piedāvāti šo riepu 53 izmēri, no 15 līdz 18 collu diapazonā, kas nodrošina vadītājiem lieliskus parametrus, tai skaitā uzlabotu bremzēšanu uz sausa un slapja ceļa.

Pie modeļa izstrādāšanas Hankook inženieri pievērsa īpašu uzmanību riepas bremzēšanas parametriem uz slapja ceļa. Jaunais silīcija maisījums un jaunā sajaukšanas tehnoloģija ievērojami uzlabo polimēru un pildvielas sadalījumu protektora maisījumā. Tā rezultātā bremzēšanas parametri uz mitra ceļa uzlabojās apmēram par 8%, un vienlaicīgi, samazinājās rites pretestība. Protektora zīmējums ar 4 platām rievām ļauj ātri novadīt ūdeni, kas uzlabo kontroli uz slapja ceļa un palīdz vēl vairāk novērst akvaplanēšanas risku. Īpaša individuāla dziļuma sānu rievu izmantošana, atkarībā no atrašanās vietas protektorā, ļauj VentusPrime3  neiet uz kompromisu attiecībā uz slapja un sausa ceļa parametriem.

VentusPrime3 demonstrē vēl arī uzlabotus parametrus sausam ceļa segumam. Uz optimizēta asimetriskā protektora dizaina izmantošanas rēķina, riepas kontakta laukums ar ceļu tika palielināts par 10%. Tas viss kopā ar uzlabotu protektora stingrību, kā šķērsvirzienā, tā arī garenvirzienā, izturīgu plecu un protektora ārējo ribu stingrību, nodrošina lielisku riepu vadāmību uz sausa ceļa. Bremzēšanas parametru uzlabošana uz sausa ceļa par 3% tika panākta, cita starpā, uz protektora rievu noapaļošanas izmantošanas rēķina, kas rada momentānu kontakta virsmas izplešanās efektu pie bremzēšanas.

Jaunie polimēri ar lielu molekulāro svaru, kuri tiek izmantoti HankookVentusPrime³ protektoru maisījumā, par 9% uzlabo pretestību nodilumam. Riepas apgādātas ar pašu mūsdienīgāko vieglu un izturīgu viskozes karkasu, tam ir plata tērauda josla, kas pārklāta ar bezšuvju pastiprinātu slāni un īpaši izturīgu malas pildvielu, kas uzlabo vadāmību, palielina stūres jūtību, paaugstina kontroli pat pie lieliem ātrumiem.

Optimizētais protektora zīmējuma dizains kopā ar optimizētu sānu rievas leņķi un sānu sieniņas dizainu, pazemina trokšņu līmeni, kas vēl vairāk pastiprina lieliskos VentusPrime3 parametrus komforta jomā. Pateicoties jaunai protektora rievu izvietojuma tehnoloģijai, Hankook inženieriem-projektētājiem izdevās ievērojami samazināt gan jaunu, gan arī nolietotu VentusPrime³ riepu troksni.

Tāpat kā visi Ventus līnijas izstrādājumi, jaunās premium komforta klases riepas apgādātas ar VAI sistēmu uz riepas pleca, kas palīdz autovadītājiem patstāvīgi pārbaudīt riteņu uzstādīšanas leņķus, salīdzinot nodilumu iegriezumos.

***

 Riepas HankookVentusPrime³ tehniskie parametri:

1. Parametri pie  braukšanas pa sausu ceļu:

- Paaugstināta protektora cietība gan šķērsvirzienā, gan arī garenvirzienā

- Par 10 % palielināts kontakta  laukums

- Dubulta ārējo ribu cietība un ārējo bloku izturība, stabilitātes paaugstināšanai izbraucot pagriezienus.

- Garenvirziena protektora orientācija uz ribas, lai uzlabotu noturību virzoties pa taisnu ceļu lielā ātrumā

- Noapaļotas rievas paplašina kontakta laukumu pie bremzēšanas: par 3% uzlaboti parametri pie bremzēšanas uz sausa ceļa

- Augsta noturība pret nodilumu, viegls viskozes karkass un īpaši izturīga borta pildviela uzlabo vadāmību, paaugstina stūres jūtīgumu

2.  Uzlabojumi braucot pa slapju ceļu:

- 4 platas protektora rievas ātrai drenāžai

- Jauns silīcija maisījums ar augstu saķeri un jauna samaisīšanas tehnoloģija labākam polimēru un pildvielas sadalījumam: par 8% uzlaboti bremzēšanas parametri uz slapja ceļa  

- Pielāgots rievu dziļums parametru optimizācijai uz slapja un sausa ceļa

3. Samazināts riepas troksnis un uzlaboti komforta parametri:

- Inovatīvs protektora iecirkņu zīmējuma dizains un izstrādātā jaunā rievu atrašanās vietu tehnoloģija samazina troksni pat pie nodiluma.

-  Pastiprināts vienkārtas borta gredzens, formas viendabīguma un komforta uzlabošanai kustības laikā.

-  Sānu sieniņa ar gaisa pretestību samazina turbulenci un vibrāciju pie liela braukšanas ātruma

4. Uzlabota rites un nodiluma pretestība:

-  Silīcija maisījums saķeres paaugstināšanai samazina rites pretestību

-  Jaunie polimēri ar lielu molekulāro svaru, kuri tiek izmantoti protektoru maisījumā, par 9% uzlabo pretestību nodilumam

- Riteņu uzstādīšanas leņķu vizuālās indikācijas sistēma, kas atrodas uz ārējā pleca, vieglai nevienmērīga nodiluma pārbaudei, kas radusies pie nepareizas riteņa sāngāzuma - savirzes.

5.  Līnija:

 Riepas VentusPrime3 tiek ražotas Hankook kompānijas rūpnīcā Ungārijā, kas aprīkota ar, pēc jaunākās tehnikas sasniegumiem Eiropā ražotām iekārtām, un tiek piedāvāti 53 izmēri no 15 līdz 18 collām ar protektora platumu no 185 līdz 245 mm, ar savstarpējo ģeometrisko platuma un augstuma attiecību no 40 līdz 65 un ātruma indeksiemи H, V, W un Y.

Riepu Speciālists klāstā jau pieejamas Hankook Ventus Prime 3 (K125) riepas skatiet šeit.