02.10.2015

Pirmās pašlīmējošās riepas Hankook atzītas uzstādīšanai VolkswagenTouran

Korejas kompānija Hankook paziņoja, ka sāk piegādāt savas riepas Hankook Ventus Prime 2 ar Sealguard konstrukciju, kas spējīgas patstāvīgi salīmēt caurumus, komplektācijai Volkswagen automobiļos, bet pirmais kontrakts tika noslēgts VW Touran komplektācijai, kas apgādāts ar 215/55 R17 izmēra riepām.

Riepas Sealguard atšķiras ar to, ka konstrukcijā pievienots hermetizējoša materiāla slānis, kurš spējīgs salīmēt saduršanas gadījumā atveres protektorā,  ar diametru līdz 5 mm. Hankook atzīmē, ka šī tehnoloģija ļauj atteikties no rezerves riteņa, kas ekonomē lietderīgo telpu, un vēl vadītājam nenāksies mainīt riepu ceļmalā. Turklāt izstrādātāji akcentē, ka komforta ziņā, Sealguard nav sliktākas par tradicionālām riepām. 

Homologācijas laikā VW riepām tika veikta izmēģinājumu sērija, pierādot, ka tās atbilst vācu koncerna augstiem iekšējās drošības standartiem. Hankook saka, ka „bioniskais” Hankook Ventus Prime 2 protektora zīmējums uzlabo saķeri uz sausa un mitra ceļa, bet inovatīvais trīs rādiusu profils paaugstina kontrolēšanas spējas pie lieliem ātrumiem un krasiem pagriezieniem, pat uz virsmas, kas pārklāta ar ūdens slāni.  Riepas izgatavotas no „hibrīdu” savienojuma ar silika saturu, ar speciālām polimēru ķēdēm un nanodaļiņām, kas palielina saķeres spējas uz slapjas virsmas, turklāt samazinot rites pretestību.  

„Esam priecīgi, ka sākam piegādāt Ventus Prime2 Sealguard riepas kompaktā  MPV no Volkswagen komplektācijai. Mūsu pašlīmējošām riepām tas ir pirmais kontrakts OE segmentā, un tas noteikti palīdzēs mums paplašināt sadarbību ar kompānijas Volkswagen grupu, - paziņoja Hankook Eiropas nodaļas direktors Ho Jul Pe (Ho Youl Pae). Turpmāk mūsu nodoms piegādāt šīs riepas arī citu automobiļu komplektācijai”.