Par mums

KAS MĒS ESAM?

Riepu speciālists – riepu tirdzniecības un apkopes profesionāļu tīkls, kas piedāvā pilnu apkalpošanu - no riepu iegādes līdz to montāžai.
Riepu speciālists – tā ir 2008. gadā aizsākta programma, kas palīdz autoservisiem nodrošināt kvalitatīvu un profesionālu klientu apkalpošanu.


KĀDĒĻ MĒS?

Plašs riepu sortiments un BEZMAKSAS piegāde

No auto detaļu noliktavas, kas ir viena no lielākajām Baltijas valstīs, mūsu automašīnas uz Jūsu izvēlēto Riepu Speciālists tīkla servisu vai veikalu riepas piegādās 0-3 darba dienu laikā.

Ērta riepu meklēšana

Meklējiet Jūsu automašīnai piemērotākās riepas pēc to izmēriem, riepu ražotāja, cenas un citiem Jums aktuāliem kritērijiem.

Liela Jums tuvāko autoservisu un veikalu izvēle

Mūsu plašo tīklu veido 45 Riepu Speciālista servisi un veikali, izvietoti visā Latvijā, tādējādi varat izvēlēties Jums vistuvāko autoservisu vai veikalu, kur varēsiet saņemt riepas. Ja vēlēsieties, izvēlētajā autoservisā veiksim arī riepu montāžu.

Profesionālie pakalpojumi

Riepu speciālists tīkla dalībnieki – profesionāli servisi, kuros Jūsu automašīnai kvalitatīvi un ātri veiks riepu montāžu un riteņu balansēšanu , kā arī sniegs citus pakalpojumus. Riepu speciālists tīkla dalībniekiem pastāvīgi tiek organizētas profesionālas tehniskās apmācības un semināri.

Daudz noderīgas informācijas,

kas palīdzēs izvēlēties piemērotākās riepas un labāko autoservisu vai veikalu: riepu un servisu/veikalu reitingi, atsauksmes, izsmeļoši apraksti, attēli, riepu testi.

Īpašie piedāvājumi

Tiek rīkotas Riepu speciālista un mūsu piegādātāju – lielāko riepu ražotāju – akcijas, speciālie piedāvājumi, atlaides un dāvanas.

Vienkārša un ērta iepirkšanās

Skaidra un vienkārša e-veikala navigācija, e-veikals pielāgots gan viedtālruņiem, gan planšetdatoriem.


KĀ TAS DARBOJAS?

1. Izvēlieties Jūsu automašīnai piemērotas riepas pēc riepu izmēriem, riepu ražotāja, cenas un citiem kritērijiem.

2. Izvēlieties Riepu Speciālista autoservisu vai veikalu, kur vēlaties tās saņemt.

3. Ja vēlaties, izvēlieties Jums ērtāko laiku un nosūtiet pieprasījumu izvēlētajam autoservisam par iespējām saņemt riepu montāžas un riteņu balansēšanas pakalpojumus.